
Комплект гальмівних колодок передн (без комплектуючих з шумопоглинаючою пластиною), AUDI A1, A3, TT SEAT
1 331 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1837
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн (без комплектуючих з шумопоглинаючою пластиною), AUDI A1, A3, TT SEAT ALTEA, ALTEA XL, IBIZA IV, IBIZA IV SC, IBIZA IV ST, LEON, TOLEDO III 1.0-3.6 11.00-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1837 |
| Ширина внутрішньої накладки | 156.7 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 71.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 66 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 20.3 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.3 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Tiguan, Toledo, Rapid, A1, Touran, A3, TT, Golf, Roomster, Altea, Scirocco, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 331 ₴



