
Комплект гальмівних колодок передній HYUNDAI ELANTRA V, GENESIS, I30, VELOSTER KIA CARENS IV, CEE'D, CERATO
1 615 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2293
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній HYUNDAI ELANTRA V, GENESIS, I30, VELOSTER KIA CARENS IV, CEE'D, CERATO III, PRO CEE'D, SORENTO II 1.0-3.3 02.11-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP2293 |
| Ширина внутрішньої накладки | 133 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 133 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 59.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59.9 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.8 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Veloster, Carens, Cerato Koup, I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, Cerato |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 615 ₴



