
Комплект гальмівних колодок задн GREAT WALL VOLEEX C20R LEXUS CT SUBARU TREZIA TOYOTA AURIS, CARINA V,
909 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2105
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн GREAT WALL VOLEEX C20R LEXUS CT SUBARU TREZIA TOYOTA AURIS, CARINA V, COROLLA, IQ, MATRIX, PRIUS, PRIUS PHV, URBAN CRUISER, VERSO, VERSO S 1.0-2.2D 12.87-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP2105 |
| Ширина внутрішньої накладки | 98.8 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 98.6 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 42.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 42.6 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.4 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 14.4 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Great Wall, Lexus, Toyota, Subaru |
| Сумісність з моделлю | IQ, Corolla, Auris, Haval M2, Prius, Trezia, Yaris |
Інформація для замовлення
- Ціна: 909 ₴


