
Колодки гальмівні (передні) Citroen Jumper/Fiat Ducato/Peugeot Boxer 2.0-3.0HDi 06- R16 (з датчиком) LP2492
2 382 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2492
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Citroen Jumper/Fiat Ducato/Peugeot Boxer 2.0-3.0HDi 06- R16 (з датчиком)
Аналоги
LP1993
FT29132
FT29152
FT29158
Оригінальні номери
FIAT 77366023
FIAT 71770042
FIAT 77364161
Колодки гальмівні
Аналоги
LP1993
FT29132
FT29152
FT29158
Оригінальні номери
FIAT 77366023
FIAT 71770042
FIAT 77364161
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP2492 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 169.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 169.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 69.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 69.1 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 382 ₴


