
Комплект гальмівних колодок задн HYUNDAI ELANTRA IV, GETZ, GRANDEUR, HIGHWAY, MATRIX, SANTA FÉ I, SONATA III,
896 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1539
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн HYUNDAI ELANTRA IV, GETZ, GRANDEUR, HIGHWAY, MATRIX, SANTA FÉ I, SONATA III, SONATA IV, SONATA V, TRAJET, TRAJET/MINIVAN, TUCSON, XG KIA MAGENTIS 1.4-3.8 05.93-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1539 |
| Ширина внутрішньої накладки | 98.7 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 98.6 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 40.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 40.8 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 14.5 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Ssang Yong, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sonata, Opirus, Elantra, Sportage, Korando, Kyron, Magentis, Rexton, Getz, Actyon, Tucson, Matrix, Highway, Grandeur, Saibao, Santa Fe, Musso, I30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 896 ₴


