
Комплект гальмівних колодок передній CITROEN XSARA NISSAN KUBISTAR PEUGEOT 306 RENAULT KANGOO, KANGOO EXPRESS
830 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1610
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній CITROEN XSARA NISSAN KUBISTAR PEUGEOT 306 RENAULT KANGOO, KANGOO EXPRESS 1.2-1.9D 03.96-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1610 |
| Ширина внутрішньої накладки | 131 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 130.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 47.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 47.3 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Xsara, 306, Kubistar, Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 830 ₴


