
Комплект гальмівних колодок передній AUDI A1, A1 CITY CARVER SEAT ARONA, IBIZA V, LEON, LEON SC, LEON ST SKODA
1 756 ₴
- В наявності
- Код: DELLP3287
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній AUDI A1, A1 CITY CARVER SEAT ARONA, IBIZA V, LEON, LEON SC, LEON ST SKODA FABIA IV, KAMIQ, OCTAVIA III, SCALA VW GOLF SPORTSVAN VII 1.0-2.0D 11.12-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP3287 |
| Ширина внутрішньої накладки | 146.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 146.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 61.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 61.3 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.7 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.7 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Polo, Fabia, Octavia, Leon, Golf, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 756 ₴

