
Комплект гальмівних колодок задн , BUICK LA CROSSE CADILLAC XTS CHEVROLET MALIBU OPEL INSIGNIA A, INSIGNIA A
1 017 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2084
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн , BUICK LA CROSSE CADILLAC XTS CHEVROLET MALIBU OPEL INSIGNIA A, INSIGNIA A COUNTRY SAAB 9-5 1.4-3.6 07.08-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP2084 |
| Ширина внутрішньої накладки | 106.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 106.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 47.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 47.2 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Malibu, 9-5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 017 ₴




