
Гальмівні колодки, дискові LP2192 (DELPHI)
1 913 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2192
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки, дискові
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP2192 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 163.9 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 163.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 63.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 63.1 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.1 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.1 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 913 ₴


