
Комплект гальмівних колодок передній MERCEDES C T-MODEL (S202), C (W202), CLK (A208), CLK (C208), E T-MODEL
2 662 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1002
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній MERCEDES C T-MODEL (S202), C (W202), CLK (A208), CLK (C208), E T-MODEL (S210), E T-MODEL (S211), E (W210), E (W211), SLK (R170) AUDI A4 B5, TT 2.7-6.8 11.94-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1002 |
| Ширина внутрішньої накладки | 194.6 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 194.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 73.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 73.5 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 20 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Bentley, BMW, Mercedes-Benz, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | S-Class, Crossfire, Roadster V8, Arnage, Azure, A4, A8, C-Class, Z8, TT, 7-Series, Golf, Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 662 ₴


