
Комплект гальмівних колодок передн , CHEVROLET TRAX OPEL INSIGNIA B, INSIGNIA B COUNTRY, INSIGNIA B GRAND
2 395 ₴
- В наявності
- Код: DELLP3482
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , CHEVROLET TRAX OPEL INSIGNIA B, INSIGNIA B COUNTRY, INSIGNIA B GRAND SPORT, MOKKA / MOKKA X 1.4-2.0D 06.12-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP3482 |
| Ширина внутрішньої накладки | 140.8 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 140.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 59.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59.6 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.1 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19.1 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Mokka |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 395 ₴

