
Комплект гальмівних колодок передн , SUZUKI CAPPUCCINO, SWIFT, SWIFT II, SWIFT III, SWIFT IV 0.7-1.6 03.89-
1 000 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2182
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , SUZUKI CAPPUCCINO, SWIFT, SWIFT II, SWIFT III, SWIFT IV 0.7-1.6 03.89-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP2182 |
| Ширина внутрішньої накладки | 108.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 108.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 45.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 45.5 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 14.8 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | ALTO, Swift, CX20, Cappuccino |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴



