
Комплект гальмівних колодок задн AUDI A4 B6, A4 B7, A4 B8, A6 ALLROAD C6, A6 C5, A6 C6, A8 D3 BENTLEY
1 417 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1920
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн AUDI A4 B6, A4 B7, A4 B8, A6 ALLROAD C6, A6 C5, A6 C6, A8 D3 BENTLEY CONTINENTAL, CONTINENTAL FLYING SPUR VW MULTIVAN V, TRANSPORTER V 1.9D-6.0ALK 12.97-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1920 |
| Ширина внутрішньої накладки | 116.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 116 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 59 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.5 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Bentley |
| Сумісність з моделлю | Continental, Multivan, Flying Spur, A4, A6, A8, Transporter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 417 ₴


