
Комплект гальмівних колодок задн , KIA SORENTO I SSANGYONG KYRON, REXTON / REXTON II, REXTON W / REXTON,
1 076 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1797
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн , KIA SORENTO I SSANGYONG KYRON, REXTON / REXTON II, REXTON W / REXTON, RODIUS I, RODIUS II, STAVIC 2.0D-3.5 04.02-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1797 |
| Ширина внутрішньої накладки | 118.7 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 118.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 48.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 48.1 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 14.8 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Rexton, Kyron |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 076 ₴



