
Комплект гальмівних колодок передній CITROEN JUMPER FIAT DUCATO PEUGEOT BOXER 2.0D-3.0D 04.06- LP1993 (DELPHI)
1 573 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1993
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній CITROEN JUMPER FIAT DUCATO PEUGEOT BOXER 2.0D-3.0D 04.06-
Аналоги
LP2492
FT29132
FT29152
FT29158
Оригінальні номери
FIAT 77366023
FIAT 71770042
FIAT 77364161
Колодки гальмівні
Аналоги
LP2492
FT29132
FT29152
FT29158
Оригінальні номери
FIAT 77366023
FIAT 71770042
FIAT 77364161
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP1993 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 169.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 169 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 69.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 69.3 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.1 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19.1 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 573 ₴


