
Комплект гальмівних колодок задн RENAULT GRAND SCENIC III, SCENIC III 1.2-2.0D 02.09- LP3140 (DELPHI)
1 735 ₴
- В наявності
- Код: DELLP3140
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн RENAULT GRAND SCENIC III, SCENIC III 1.2-2.0D 02.09-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP3140 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 106.5 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 106.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 45.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 45.4 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 735 ₴


