
Комплект гальмівних колодок передн (з шумопоглинаючою пластиною), OPEL ASTRA F, ASTRA F CLASSIC, ASTRA
1 123 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1309
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн (з шумопоглинаючою пластиною), OPEL ASTRA F, ASTRA F CLASSIC, ASTRA F/KOMBI, ASTRA G, ASTRA G CLASSIC, ASTRA G/KOMBI, MERIVA B, ZAFIRA A 1.2-2.2D 08.94-03.17
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1309 |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.5 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 71.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 78.5 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Zafira, Astra, Meriva |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 123 ₴


