
Комплект гальмівних колодок передн (без комплектуючих з шумопоглинаючою пластиною), HYUNDAI IONIQ 5, IONIQ 6,
2 297 ₴
- В наявності
- Код: DELLP3741
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн (без комплектуючих з шумопоглинаючою пластиною), HYUNDAI IONIQ 5, IONIQ 6, TUCSON KIA EV6 1.6-Electric 11.20-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP3741 |
| Ширина внутрішньої накладки | 145.7 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 145.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 64.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 64.2 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.2 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 297 ₴


