
Комплект гальмівних колодок передн (без комплектуючих), MAZDA 3, 3/HATCHBACK, CX-3, CX-30 1.5-2.2D 07.13-
1 528 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2701
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн (без комплектуючих), MAZDA 3, 3/HATCHBACK, CX-3, CX-30 1.5-2.2D 07.13-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP2701 |
| Ширина внутрішньої накладки | 142.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 142.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 55.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 55.4 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 15.8 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, CX-3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 528 ₴


