
Комплект гальмівних колодок задн ALFA ROMEO GIULIA, STELVIO MASERATI GHIBLI III, LEVANTE 2.0-3.8 08.13- LP3311
2 653 ₴
- В наявності
- Код: DELLP3311
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн ALFA ROMEO GIULIA, STELVIO MASERATI GHIBLI III, LEVANTE 2.0-3.8 08.13-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP3311 |
| Ширина внутрішньої накладки | 122.9 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 122.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 58.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 55.6 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.7 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 15.7 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Maserati, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Ghibli, Levante, Giulia, Stelvio, Quattroporte |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 653 ₴


