
Гальмівні колодки, дискові LP1825 (DELPHI)
2 438 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1825
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки, дискові
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1825 |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 72.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 73 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.3 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19.3 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 438 ₴


