
Комплект гальмівних колодок передн , DACIA DOKKER, DOKKER EXPRESS/MINIVAN, DUSTER, DUSTER/SUV, LODGY, SANDERO
1 045 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2152
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , DACIA DOKKER, DOKKER EXPRESS/MINIVAN, DUSTER, DUSTER/SUV, LODGY, SANDERO III FIAT 500X JEEP RENEGADE NISSAN JUKE, TERRANO RENAULT ARKANA I 0.9-2.0D 11.08-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP2152 |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 59.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 64.9 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Express, Duster, Scenic, Dokker, Megane, Fluence |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 045 ₴




