
Комплект гальмівних колодок задн AUDI A3, A4 B6, A4 B7, A4 B8, A6 ALLROAD C6, A6 C5, A6 C6, A8 D3, Q3, TT SEAT
1 130 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1824
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн AUDI A3, A4 B6, A4 B7, A4 B8, A6 ALLROAD C6, A6 C5, A6 C6, A8 D3, Q3, TT SEAT ALTEA, ALTEA XL, EXEO, EXEO ST, IBIZA IV, IBIZA IV SC, LEON, LEON SC 1.0-5.2 08.96-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1824 |
| Ширина внутрішньої накладки | 105.7 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 105.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 55.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 55.9 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.5 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Toledo, Touran, A3, A4, A6, A8, TT, Golf, Q3, Altea, Scirocco, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 130 ₴





