
Комплект гальмівних колодок передн , MAZDA 6, 6/KOMBI 2.0/2.2D/2.5 08.12- LP2487 (DELPHI)
1 331 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2487
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP2487 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 140.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 140.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 59.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59.7 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 15.5 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 331 ₴


