
Комплект гальмівних колодок передн , BMW 3 (E36), 3 (E46), Z3 (E36), Z4 (E85) 1.6-3.0 09.90-02.09 LP1421
1 068 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1421
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , BMW 3 (E36), 3 (E46), Z3 (E36), Z4 (E85) 1.6-3.0 09.90-02.09
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP1421 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 151.6 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 150.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 57.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 57.7 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.8 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, Z4, 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 068 ₴


