
Комплект гальмівних колодок передній MERCEDES SPRINTER 2-T (B901, B902), SPRINTER 3-T (B903), SPRINTER 4-T
1 020 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1425
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній MERCEDES SPRINTER 2-T (B901, B902), SPRINTER 3-T (B903), SPRINTER 4-T (B904), V (638/2), VITO (W638) 2.0-2.9D 02.95-05.06
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1425 |
| Ширина внутрішньої накладки | 134.8 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 134.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 64.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 64.5 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 20 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Sprinter, V-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴


