
Комплект гальмівних колодок передній MITSUBISHI ECLIPSE 1.5/2.2D 10.17- LP3571 (DELPHI)
2 356 ₴
- В наявності
- Код: DELLP3571
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP3571 |
| Ширина внутрішньої накладки | 148.8 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 148.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 60.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 60.6 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.8 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з моделлю | Eclipse Cross |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 356 ₴

