
Комплект гальмівних колодок передній AUDI A4 B6, A4 B7, A4 B8, A6 ALLROAD C6, A6 C5, A6 C6, A8 D3 SEAT EXEO,
1 643 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1922
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній AUDI A4 B6, A4 B7, A4 B8, A6 ALLROAD C6, A6 C5, A6 C6, A8 D3 SEAT EXEO, EXEO ST 1.8-6.0 12.97-12.15
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1922 |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.6 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 72.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 72.9 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 20.3 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.3 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A8, A4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 643 ₴


