
Сальник колінвалу 15015833B (CORTECO)
742 ₴
- В наявності
- Код: COR15015833B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 15015833B |
| Висота | 9.6 мм |
| Зовнішній діаметр | 99 мм |
| Внутрішній діаметр | 79 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Transit Tourneo, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 742 ₴



